Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dlouhodobý a krátkodobý pronájem tahčů značek Scania, Mercedes Benz, Volvo

Pronájem je limitován minimálně 3 měsíčním kontraktem, pokud není se zákazníkem dohodnuto jinak. Nejčastěji jsou kontrakty u návěsů sjednávány na dobu 48 měsíců. Po celou dobu nájmu je zajištěn servisní kontrakt, který pokrývá opravy a servisní prohlídky, silniční daň, pojištění z odpovědnosti provozu vozidla, havarijní pojištění a pojištění čelního skla.

Krátkodobý pronájem tahačů lze sjednat na dobu nezbytně nutnou, nejméně však na 1 měsíc. Výhodou tohoto pronájmu je možnost rychlé reakce na výkyvy trhu v oblasti přepravních kapacit. Umožňuje v případě snížení nebo ztráty přepravních služeb šetřit náklady, které zůstávají k tíži vozidla i když není toto provozováno (leasing, pojistka, silniční daň). V případě zvýšené poptávky po přepravních kapacitách lze zapůjčením vozidla reagovat bez zbytečných časových ztrát.

Tahače k pronájmu jsou značek Scania, Mercedes Benz, Volvo, Iveco a Renault. Všechna vozidla jsou v bílé barvě (pokud není dohodnuto se zákazníkem jinak), plné výbavě a s největší kabinou.

Tahače jsou vybaveny dle přání zákazníka navigačním a komunikačním zařízením CarrierWeb.

Naše tahače jsou pravidelně kontrolovány a opravovány v autorizovaných servisech.

Výhody:
– eliminace problémů se závazky vůči leasingové společnosti v případě poklesu nebo ztráty přepravních výkonů
– udržení nízké úrovně cash-flow
– plná servisní podpora v celé Evropě
– ušetření nákladů za zaměstnance a opravárenskou dílnu
– úspora času při řešení pojistných událostí
– pronájem řeší problémy s následným prodejem opotřebeného vozidla
– kvalitní servis v autorizovaných servisech
– možnost odkupu pronajatého a Vámi prověřeného vozidla

Dlouhodobý a krátkodobý pronájem tahačů

Pronájem je limitován minimálně 3 měsíčním kontraktem, pokud není se zákazníkem dohodnuto jinak. Nejčastěji jsou kontrakty u návěsů sjednávány na dobu 12-ti měsíců. Po celou dobu nájmu je zajištěn servisní kontrakt, který pokrývá opravy a servisní prohlídky.

Krátkodobý pronájem návěsů lze sjednat na dobu nezbytně nutnou, nejméně však na 1 měsíc. Výhodou tohoto pronájmu je možnost rychlé reakce na výkyvy trhu v oblasti přepravních kapacit. Umožňuje v případě snížení nebo ztráty přepravních služeb šetřit náklady, které zůstávají k tíži vozidla i když není toto provozováno (leasing, pojistka, silniční daň). V případě zvýšené poptávky po přepravních kapacitách lze zapůjčením vozidla reagovat bez zbytečných časových ztrát.

Návěsy jsou pravidelně kontrolovány a opravovány v prověřených, smluvně vázaných servisech.