Společnost MOBILITY CENTRE ČESKÁ REPUBLIKA RENTAL vznikla v roce 2004 díky sílícímu tlaku poptávky po tahačích a návěsech ze strany dopravců spolupracujících se společností EWALS CARGO CARE.

Výhodou pronájmu vozidel od naší společnosti je eliminace problémů se závazky vůči leasingové společnosti v případě poklesu nebo ztráty přepravních výkonů. Naše vozidla jsou pravidelně servisována pouze v autorizovaných servisech s jasnou servisní historií. Náš zákazník šetří nejen náklady na vlastní zaměstnance a opravárenskou dílnu, čas při likvidaci pojistných událostí, ale má také možnost přímé spolupráce se společností EWALS CARGO CARE.

Námi nabízená vozidla jsou převážně z flotily společnosti EWALS CARGO CARE, jejichž výhodou je pravidelný servis v autorizovaných servisech – tedy jasná servisní historie. Vozidla jsou vždy s největší kabinou, plnou výbavou a v bílé barvě.

Díky našemu prudkému rozvoji jsme již po 4 letech působení na českém trhu získali ocenění za 1. Místo ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU „Nejdynamičtěji rostoucí firma Libereckého kraje“.